.

מנהלי שיווק, בעלי עסק ומנהלי חברות, מי כמוכם יודעים שהאיכות עושה את ההבדל.
הלקוחות שלכם מחפשים את הטוב ביותר, ולכן הנראות, המסר המדוייק ורמת הגימור הויזואלית של התקשורת השיווקית שלכם - היא שמכריעה בין הצלחה גדולה לדשדוש במקום. 

לכן, כשמגיע הזמן לעשות סרטון תדמיתי או פרסומות, חשוב להפיק אותו ברמה הגבוהה ביותר - בסטנדרטים הוליוודים, החל מהקונספט ועד הגימור.

פישלר הפקות הוא בית הפקות בוטיק בניהולו של דניאל פישלר, במאי פרסומות עם נסיון של 15 שנה.
מתוכם 8 שנים בהפקות וידאו ברחבי לוס אנג'לס וניו-יורק, ובעברו הרחוק - כעוזר במאי בערוץ 1 ולאחר מכן במאי בערוץ 2.


הנסיון הרב של הסטודיו מאפשר לנו לעבוד עם חברות גדולות ולהפיק עבורן פרסומות טלוויזיה וסרטוני תדמית ברמה יוצאת דופן. 

אנחנו משתמשים בציוד באיכות הגבוהה ביותר שיש בארץ (מצלמת קולנוע דיגיטלית 4K עם שבב סופר 35mm, מערכות הקלטת סאונד הטובות ביותר של חברת סנהייזר, תאורה מקצועית וכו׳).


הסרט "פשוט עשה את העבודה"

"תותח! אני אוהב את זה"
זו התגובה של הלקוח שלי כשראה לראשונה את הסרט הערוך
ומוכן לצפייה.

דניאל ביים, צילם, דאג לקריינות וערך סרט לחשיפת מוצר ייחודי לקירור עגלות הגשת מזון במטוסים עבור לקוח שלי לקראת תערוכה בחו"ל.
העבודה נעשתה תחת לוח זמנים צפוף, בתנאים מאתגרים ובקשיי תקשורת. על אף ולמרות האתגרים דניאל לא חסך במאמץ והשקעה - והתוצאה מרהיבה!
מרחיבה את חוות הדעת אחרי שהלקוח חזר מהתערוכה בחו"ל ודיווח בגאווה - שהסרט "פשוט עשה את העבודה". הוא לא היה צריך לדבר ולהסביר, אלא פשוט להראות את הסרט...


"העבודה עימך העלתה את
ההתפתחות העסקית שלי"

דניאל היקר, אני שמחה לבשר שהשקתי השבוע את ערוץ הוידאו
של GS.marketing קידום ושיווק עסקים, בגאווה, בזכות הסרטונים הנפלאים שיצרת עבורי ואני כבר מקבלת עליהם תגובות חיוביות ומפרגנות.


את הקושי הרב שלי לדבר מול המצלמה הצלחת להפיג, בהקשבה הבנה והרבה סבלנות, והשלמת את המלאכה, בעריכה ללא פשרות ובמקצועיות. והתוצאה מדברת בעד עצמה! אין לי ספק שהעבודה עימך העלתה את ההתפתחות העסקית שלי עוד מדרגה למעלה, ועל כך אני מודה לך. 

 

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:

שם *
טלפון סלולארי *
דואר אלקטרוני *

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.